WEDSTRIJDKALENDER 2008 DISTRICT NOORD

Consul KNWU District Noord:
L. van Hall, Krayenkamp 7, 7921 HJ Zuidwolde
telefoon/fax: 0528372552 email: L.VANHALL@hetnet.nl
toelichting

Maand: januari februari maart april mei juni juli aug sept okt  nov dec
datum Naam soort categorie Permanence
jan
wo 9Superprestige SurhuisterveenCCDivers
feb
za 2za 8 mrtTrainingsritten Meerdijk EmmenICWAlle Cat.
zo 3zo 2 mrtTrainingsritten EkehaarICWAlle Cat.
do 7do 13 mrtPopulaires Corpus den Hoorn (Groningen)ICWAlle Cat.
za 16Voorjaars Competitie Drachten 16-2, 8-3, 5-4, 26-4ICWAlle Cat.
za 23Voorjaars Competitie Kalverdijkje 23-2, 22-3, 12-4ICWAlle Cat.
za 23Trainings Klassieker, DalenICWAlle Cat.
mrt
za 1Voorjaars Competitie Sneek 1-3, 29-3,19-4ICWAlle Cat.
za 830e Mast Instalatiegroep Ronde van Groningen (Clubcompetitie) KLE/B
zo 9Trainingsomloop Zuidbroek ICWAlle Cat.
za 15Omloop WarnswerdICWAlle Cat.
ma 24Ronde van de WijkCR.E/B, J, N
ma 24Eierrace( Emmen Meerdijk)CR.JE, M
za 2921e Grote Omloop van de VeenkoloniŽn (Clubcompertitie) KLE/B
apr
di 1di 15 julPopulaires Meerdijk EmmenICWAlle Cat.
wo 2wo 2 julZomer competitie Kalverdijkje Leeuwarden (niet op 30 april)ICWAlle Cat.
za 5Omloop Nieuwlande (cat 3) OMLAA/AB, VB/JV/NM
za 5Warns (7 km Tijdrit, aanvang 14.00 uur)T**
za 5Dorpenomloop door Drenthe (Beloften-Competitie) KLB
do 10Drentse 8 van DwingeloKLInt.Elite-vrouwen
vr 11GoŽnga ( OFK Omloop 55/75 km aanvang 18.00 uurOml**
za 12Ronde van Drenthe Coupe du Monde Women EliteKLInt. Elite-vrouwen
za 12Ronde van Buitenpost (J/N cat.3)CR.J/N, JE
za 12Albert Achterhes Profronde van DrentheKLInt. Elite
zo 13Jeugd Ronde van Drenthe (Hoogeveen)CJE
zo 13Novilon Eurocup Ronde van DrentheKLInt, Elite-vrouwen
zo 13Friesche Woudenklassieker KLNieuwelingen
zo 13Friesche Woudenklassieker KLE/B
vr 18Luinjeberd ( 14 km, aanvang 18.00 uur) T**
za 19Ronde van Zuidfriesland KLE/B ,J
za 19Omloop kleine Hein KLJV,NM, N
zo 20Ronde van Gasselte (JV, NM Klassement Wielerrevue Criterium)CR.JE, JV, NM
za 26P.W.Z. Zuiderveld Tour KLE/B
wo 30Koninginnecup Havelte MTBDiversen
wo 30Ronde van Beilen CR.E/B, JE
mei
do 1za 3 meiRabo Jeugdmeerdaagse (Emmen) JVKJE
do 1Ronde van Sleen CR.E/B, AA??
vr 2za 3 meiRabobank 't Hoogeland 2 daagse KLJ, N
ma 5 Sneek ( 50 km aanvang 19.00 uur)CR**
di 6Ronde van Heerenveen CR.E/B, V, DBR
ma 12Districts Kampioenschappen Weg (Ter Idzard) OMLAlle Cat.
di 13De Leeuw van Leeuwarden CR.E/B
wo 14De Profronde van Frysl‚n KLInt. Elite
za 175e Lippe Lap A7 Classic KLE/B
za 17AppelschaCRDBR
zo 18EmmenICWJeugd
zo 18Ronde van Emmen (Meerdijk AA/AB/M, J/N cat. 3 wedstrijden) CRE/B,AA/AB/M,JV/NM, J/N
zo 18Ronde van Wolvega CRJE, DBR
di 20Dernywedstrijden Appelscha DernyDivers
vr 23Balk ( 50 km aanvang 19.00 uur)CR**
vr 23Ronde van Uithuizen CR.E/B, V
za 24Omloop door het Land van Bartje KLJ, N
za 24Jeugd criterium Drachten (J.S.W.)CR.JE
za 24Ronde van Twijzelerheide CR.E/B
zo 25OGK (open Gronings Kampioenschap)ICWAlle Cat.
do 29Ronde van Gerkesklooster CR.E/B
vr 30Nijland ( 19 km aanvang 19.00 uur)T**
vr 30Ronde van Harkema CR.E/B
za 31Ronde van Haren CR.E/B, AA
jun
zo 1Ronde Rond v/h Ronostrand (Clubcompetitie E/B) KLE/B, V
wo 4vr 6 junKornhorn Politie Kampioenschappen ETDiversen
wo 4Ronde van Beetsterzwaag CR.E/B
za 7Mildam ( 11 km aanvang 14.00 uur )T**
za 75e Omloop van Middag-Humsterland (Topcompetitie) KLInt.Elite-vrouwen
za 7Omloop van"de Kompenije" OMLE/B
zo 8Kasseien Omloop Exloo JUNIOREN KLJunioren
zo 8Kasseien Omloop Exloo VROUWEN KLInt.Elite-vrouwen, J
zo 8Jeugd Ronde Wildervank CR.JE
di 10DK Tijdrijden (Veendam) TDiversen
wo 11Ronde van Annen CR.E/B
za 14Rabobank MTB Jeugdcup (Havelte)MTBJE
za 14Ronde van de Kerspelen DAMES KLV
za 14Ronde van de Kerspelen (E/B Clubcompetitie) KLE/B
za 14NK Jeugd (Oldenzaal) CR.JE
zo 15Ronde van Muntendam Amateur A CR.AA/AB
zo 15Ronde van Muntendam Elite CR.E/B
zo 15Ronde van Muntendam (VB/JV/NM cat 3) CR.VB/JV/NM
di 17Ronde van Bedum CR.E/B
vr 20Oudemirdum (14 km aanvang 19.00 uur )T**
za 21Ronde van Ureterp CR.E/B
za 21Ronde van Noordhorn (AA Cat. 3) CR.V, AA
za 21Rabo Bank MTB Jeugdcup ZuidwoldeMTBJE
zo 22NK Weg 15 t/m 18 jaar (Heerlen)OMLJ,N, JV,NM
zo 22Ronde van Angelslo CR.E/B, JE
ma 23Ronde van Nijeveen CR.E/B, N
do 26Bolsward 55 km aanvang 19.00 uur )CR**
za 28za 28 junNK Weg Vrouwen ( Ootmarsum) OMLVrouwen
za 2822e Ronde van Jistrum OE/B, AA, DBR
za 28zo 29 junNK Weg ( Ootmarsum)OMLE,B,V
za 28Sneek ( 50 km aanvang 16.00 uur op de wielerbaan)CR**
za 28za 28 junNK Weg Beloften ( Ootmarsum) OMLBeloften
zo 29Peize 6 dgs Noorderveld Westerkwartier Elite CR.E/B
zo 29Ronde van Noordwolde CR.AB, EV/VB, RDBR
zo 29Peize 6 dgs Noorderveld Westerkwartier Amateur A CR.AA
ma 30Nieuw-Roden 6 dgs Noorderveld Westerkwartier CR.E/B
jul
di 1Tolbert 6 dgs Noorderveld Westerkwartier CR.E/B
do 3Hoogkerk 6 dgs Noorderveld Westerkwartier CR.E/B
vr 4Marum 6 dgs Noorderveld Westerkwartier CR.E/B
za 5DE Wilp 6 dgs Noorderveld Westerkwartier CR.E/B, AA
zo 6Ronde van Schoonoord CR.E/B, JE
zo 6NK amateurs Steenwijkerwold OML
do 10Ronde van Hoogeveen CR.E/B, J
vr 11Lus van Roden CR.E/B, V
wo 16Ronde van Appelscha CR.E/B, DBR
za 19Ronde van Borger CR.E/B, J
do 24Ronde van Zuidlaren CRR/B
do 24Ronde van Hoogeveen (cat 3) CR.AA, AB
ma 28za 2 aug44e Internationale Jeugdtour van Assen JVKJE,NM, JV,J, N
di 29Ronde van Vlagwedde CR.E/B
aug
za 2Ronde van Dalen CR.E/B, AA
za 2Tijdrit Nijeveen TDivers
za 2zo 3 aug2-daagse Rabobank Rondom de Bult van Usquert KL, CR, TV
zo 3Elite - Ronde rondom de Bult van Usquert CR.E/B/AA
di 527e Profronde van Surhuisterveen CR.P, E/B/AA, V/JV
vr 8Pingjum (OFK ) T**
za 9Ronde van Burdaard CR.E/B/AA
di 1231e De Gouden Pijl CR.P, E/B/AA, V/JV
vr 15Omloop van Ternaard CR.E/B/AA
za 16Ronde van Zwaagwesteinde CR.JE N/J, E/B/AA
za 16Ronde van Zwaagwesteinde JUNIOREN CRjunioren
za 16Ronde van Zwaagwesteinde JEUGD CRJeugd
zo 17Rabobank Open Gronings Kampioenschap CRDivers Onbekende weg @53.196856, 6.547211
ma 18Wons ( 18 km aanvang 18.30 uur )T**
wo 20wo 24 sepNajaars competitie Kalverdijkje Leeuwarden.ICWAlle Cat.
do 21Ronde van Bolsward CR.E/B/AA
vr 22Folsgaren OML**
za 23Ronde van Joure CRE/B,AA
za 23Jeugd Ronde (Veendam) CR.JE
zo 24Unive Cup Havelte MTBDivers
zo 24Afsluitdijk (40 km aanvang 14.00 uur) PT**
zo 24Ronde van Klazienaveen CR.JE
zo 24Ronde van Vledder (AA/AB cat. 3) CR.AA/AB, RDBR
za 30Jeugdronde van Ten Boer CR.JE
zo 31NK Tijdrijden (Groningen) TAA, M Zuiderweg 70-1 Groningen
zo 31Open Fries Kampioenschap Jeugd (Leeuwarden)CR.JE
zo 31Ronde van Eelde CR.E/B/AA, DBR
sep
za 614e Omloop Kleine VeenkoloniŽn KLJ, N
za 67e Omloop van de Trynwalden CR.E/B/AA Canterlandseweg 1 Gytsjerk
zo 7Omloop van Noordbroek (cat 3)OMLAA/M, AB/M, VB/JV. Groningen
zo 7Jeugd Ronde Van ElimCR.JE Gosem Engelsstraat 9 Elim
za 13zo 14 sepFinal Clubcompetitie (Dalen) PT,OMLE/B Hoofdstraat 29 Dalen
za 20Zuidwoldiger Klassieker KLJE, JV, NM Sportlaantje Zuidwolde
zo 21Oudega G.S ( 32 Km aanvang 13.00 uur )KT**
zo 21Omloop van Bellingwolde (cat 3)OMLAA/M/J, AB/M
okt
za 4Ned.Club. Kampioenschap (Hoogezand-Sappemeer) NCK PTA, B, en C (Cat.) Nieuweweg 8 Hoogezand
nov
zo 9Veendam ICWdivers
ma 24za 29 novZesdaagse van het Noorden (Zuidlaren) DiversenP. E.
zo 30zo 30 novSuperprestige Gieten Divers